הילד חוזר מהאימון ודבר ראשון מבקשר את חטיף הבריאות הטעים של מאסטר ספירולינה.
החטיף מכיל חומרים טבעיים בלבד - ללא חומרים משמרים, ללא תוספת סוכר או קמח ועם מנה יומית של ספירולינה אורגנית שמשלימה את כל אבות המזון החסרים!

כיצד ספירולינה יכולה לסייע לילדים שלנו?

בדור הצעיר, ילדים רבים מתרגלים לאכול מזונות קבועים ולא בהכרח מזינים לרבות חטיפים, מזונות יבשים וכיו"ב. בשל כך יוצרים לגוף חוסרים הבאים לידי ביטוי בסימפטומים כמו עצירה בגדילה, מחסור בוויטמינים חיוניים להתפתחות, תחושת עייפות וחוסר ריכוז. בזכות צריכת ספירולינה באופן קבוע, המהווה משלים חוסרים מזין ובריא מהטבע, הורים רבים מדווחים לנו על שיפור ברמת הערנות והריכוז בקרב ילדים, המשך תהליכי גדילה לאחר אבחונים של עצירה בה, ואף שיתוף פעולה מצד הילדים בצריכת המוצר. יתר על כן, תהליך הגידול הטבעי אצלנו במאסטר ספירולינה בא לידי ביטוי גם בטעם של המוצר, שהופך לפופולרי ומבוקש בקרב רוב הילדים.

האם ספירולינה בטוחה עבור ילדינו?

בדומה למזונות על אחרים מבוססי צמחים הספירולינה בטוחה ביותר לצריכה ע"י ילדים. בתור מזון נחשבת ספירולינה כמקור טבעי לחלבון מלא איכותי ביותר המומלץ ע"י ה FDA האמריקאי וגופי מזון כגון ה WHO העולמי. האו"ם זיהה כבר בשנות ה-70 של המאה הקודמת שהספירולינה הנה מזון שיציל את העולם מתת תזונה ומחקרים רבים העלו כי הספירולינה אכן משפרת באופן ניכר את מצבם הבריאותי של ילדים שהשתתפו במחקר.

הספירולינה של מאסטר ספירולינה הנה נייטרלית לגמרי בטעמה ובריחה ולכן אטרקטיבית גם לילדים. ניתן להוסיפה למאכלים רבים ללא פחד. השוני היחיד יהיה בצבע הירוק שהמנה תקבל. הטעם והריח לא ישתנו. אנו ממליצים על הוספת מנת ספירולינה יומית לילדיכם אותה ניתן לצרוך במספר דרכים. לאלו האוהבים שייקים טבעיים, ניתןו להוסיף ספירולינה טריה קפואה במנה של 10 גרם. לאלו האוהבים סלט או יוגורט ניתן להוסיף פתיתי ספירולינה יבשה קראנצ' טעימים (כ 2-3 גרם).  לילד שמסתייג מהמראה או הטעם הטבעי של ספירולינה יכול לצרוך ספחירולינה טבעית איכותית וארגנית גם באמעות חטיפי בריאות מאסטר ספירולינה המכילים מנה יומית מומלצת של ספירולינה איכותית.
ע"מ להינות מיתרונות הגלומים בספירולינה ומהחומר הפעיל שבה, יש לוודא שהספירולינה אותה אתם צורכים תהיה ממקור איכותי ואמין.

עוצב ונבנה על ידי קבוצת Oversight.

© כל הזכויות שמורות לאתר מאסטר ספירולינה 2011-2019.